سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شاره کم سنه
 
قالب وبلاگ
ویژه اندرویدی ها؛
پروین اعتصامی یکی از بزرگترین شاعران زن ایرانی است، که دارای اشعار فراوانی است، حال تمامی آن ها در یک برنامه جمع آوری شده اند.
 پروین اعتصامی یکی از بزرگترین شاعران زن ایرانی و معاصر است که از وی ابیات سروده شده فراوانی وجود دارد، حال برنامه نویسان کشورمان تمامی آثار این شاعر بزرگ را در نرم افزار به عنوان "پروین اعتصامی" جمع آوری کرده اند و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده اند. از میان اشعار پروین که دارای درون مایه غنیمت داشتن وقت و فرصت ها، نصیحت های اخلاقی، انتقاد از ظلم و ستم به مظلومان و ضعیفان و ناپایداری دنیا است، 65 قطعه به صورت مناظره وجود دارد. در این برنامه می توانید اندازه و نوع فونت فهرست و متن اشعار را تغییر دهید و یا در صورت صلاح دید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.
 
[ دوشنبه 93/8/12 ] [ 9:4 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]

برای اندروید و جاوا؛

بازی Hill Climb Racing یکی از اعتیاد‌ آور‌ترین و البته هیجان‌ انگیزترین بازی‌های رانندگی است، با نیوتن بیل همراه شوید تا بلندترین و سخت‌ترین تپه‌ها را فتح کنید. (نسخه اندروید به روز شد)

  در بازی Hill Climb Racing شما وسیله‌های نقلیه متفاوتی از جمله ماشین، تانک، موتور و... دارید که بعد از انتخاب وسیله نقلیه مورد نظر و جاده بازی شروع می‌شود، سعی کنید سکه‌هایی که در مسیر راه‌تان هست را جمع کنید و با نهایت سرعت حرکت کنید تا به موقع سوخت وسیله نقلیه را پر کنید. با سکه‌های جمع شده می‌توانید وسلیه نقلیه مورد نظرتان را بخرید و یا آن را ارتقا دهید. در واقع این بازی یکی از جالب‌ترین و اعتیاد‌ آور‌ترین بازی‌های رانندگی است که بر اساس فیزیک برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی ساخته شده است. در این نسخه از بازی ماشین پلیس، آمبولانس و محیط‌هایی جدید به بازی اضافه شده است.


[ دوشنبه 93/8/12 ] [ 9:2 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]
از این به بعد؛
با این نرم افزار دیگر نیازی نیست هر کاری را به صورت دستی انجام دهید، چون اندروید همه را برای شما انجام خواهد داد!
 AutomateIt Pro یک نرم افزار کاربردی با هدف زندگی راحت برای سیستم عامل اندروید می باشد.

[ دوشنبه 93/8/12 ] [ 8:54 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]