سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شاره کم سنه
 
قالب وبلاگ

 فقط بحث زمان مطرح است،دیر یا زود ایمیل شما هم هک خواهد شد.بنابراین باور کنید که به نفع خودتان است، امنیت آن را جدی بگیرید. ایمیل شما کلید هویت آنلاین تان است. وقتی کنترل آن را از دست بدهید و یک هکر وارد ماجرا شود، کار خیلی سخت می شود چون ایمیل، یک ایستگاه آنلاین برای سرقت هویت شما است و تمام اطلاعات مورد نیاز برای این کار، در آن یافت می شود.

 

 

چگونه جیمیل را غیرقابل هک کنیم؟
 

[ جمعه 94/3/15 ] [ 2:37 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]

با نصب یک افزونه ساده می توانید فضای ویندوز 8 را به مرورگر گوگل کروم رایانه تان بیاورید.

 یکی از ویژگی های اصلی ویندوز 8 که سبب استقبال مناسب از طرف کاربران شد رابط گرافیکی کاربردی و زیبای آن بود، حال برای این که رابط کاربری مرورگر گوگل کروم رایانه تان را زیباتر و کاربردی تر جلوه دهید، می توانید با نصب یک افزونه کم حجم این کار را انجام دهید.

گوگل کروم را به ویندوز 8 تبدیل کنید
[ جمعه 94/3/15 ] [ 2:23 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]

صور کنید مدت‌ها وقت صرف کرده‌اید تا به مراحل آخر بازی برسید یا پروژه مهمی را که در دست دارید تمام کنید،اما ناگهان صفحه دسکتاپ ویندوز شما منجمد می‌شود و همه زحمات شما به باد می‌رود.دست آخر تنها چیزی که می‌بینید،صفحه نمایشگر سیستم شماست که آبی رنگ شده و نوشته‌های مبهم سفید رنگی بر آن نقش بسته است.



نجات رایانه از مرگ آبی

[ جمعه 94/3/15 ] [ 2:17 عصر ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]

 

شاید از جمله کاربرانی باشید که بخواهید، بخشی از اطلاعات مهم سیستم خود را از دید سایر کاربران یا دوستان مخفی نگاه دارید. روش‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی برای این کار وجود دارد. اما استفاده از بعضی از روش‌ها ایمن نیستند. در این مطلب با روشی آشنا خواهیم شد که علاوه بر امنیت و سادگی، نیازمند نرم‌افزار جانبی دیگری نیست.

ادامه مطلب...

[ جمعه 92/6/22 ] [ 12:58 صبح ] [ عطا ملایی ] [ نظر ]

با WindowsAndroid ، اندروید 4 را روی کامپیوتر اجرا کنید

پلتفرم اندروید از سال 2008 که اولین تلفن اندرویدی معرفی شد راه دور و درازی را آمده ولی با این حال همچنان پلتفرمی برای دستگاه های موبایل، تلویزیون های هوشمند، سیستم های سرگرمی داخل اتومبیل و کامپیوترهای کوچکی مثل Raspberry Pi باقی مانده.

این در حالی است که دسترسی به اندرویدی بر روی PC می تواند با توجه به اکوسیستم گسترده اپلیکیشن های آن، خیلی مفید باشد. با استفاده از برنامه ای مثل bluestacks شما می توانید اپلیکیشن های اندرویدی متعددی را در حالت تمام صفحه روی PC و Mac اجرا کنید ولی اگر این کافی نیست و خواست